Pracownicy CMD

Marcin Chabior. Opublikowano w O Centrum

Pracownicy CMD

dr hab. n. med. Jarosław-Jerzy Barski, kierownik Centrum
J Barski bardzo maly

KIEROWNIK CENTRUM

dr hab. n. med. Jaroslaw-Jerzy Barski
tel. +48 32 208 8593, +48 32 252 4382
fax.: +48 32 252 4275
e-mail: jbarski@sum.edu.pl

CV Jarosław-Jerzy Barski
Beata Pifko, Sekretariat, samodzielny referent
Beata

SEKRETARIAT

Beata Pifko
tel. +48 32 252 4382, +48 32 208 8592
fax.: +48 32 252 4275
e-mail: czd@sum.edu.pl

dr hab. n. przyr. Jerzy Stojko, specjalista, lekarz weterynarii
Stojko

LEKARZ WETERYNARII, SPECJALISTA

dr hab. n. przyr. Jerzy Stojko
tel. +48 32 252 4382
fax.: +48 32 252 4275
e-mail: jstojko@sum.edu.pl

dr n. przyr. Dominika Chojnacka, specjalista, biolog,
dominika chojnacka

BIOLOG

dr Dominika Chojnacka
tel. +48 32 208 8609
fax.: +48 32 252 4275
e-mail: dchojnacka@sum.edu.pl

dr n. med. Marta Nowacka, specjalista, biotechnolog
Marta Nowacka

BIOTECHNOLOG

dr Marta Nowacka
tel. +48 32 208 8609
fax.: +48 32 252 4275
e-mail: mnowacka@sum.edu.pl

dr n. med. Daniela Kasprowska-Liśkiewicz, starszy technik, biotechnolog
daniela

Biotechnolog

dr n. med. Daniela Kasprowska-Liśkiewicz
tel. +48 32 208 8609
fax.: +48 32 252 4275
e-mail: dkasprowska@sum.edu.pl

mgr Marta Przybyła, specjalista, biotechnolog
Marta Grabowska

BIOTECHNOLOG

mgr Marta Przybyła
tel. +48 32 208 8609
fax.: +48 32 252 4275
e-mail: mgrabowska@sum.edu.pl

mgr Anna Sługocka, specjalista, biolog
 

BIOLOG

mgr Anna Sługocka
tel. +48 32 208 8609
fax.: +48 32 252 4275
e-mail: anna.slugocka@sum.edu.pl
mgr inż. Aniela Grajoszek, specjalista, zootechnik
anielagrajoszek Copy

Zootechnik

mgr inż. Aniela Grajoszek
tel. +48 32 208 8605-6, +48 32 252 4382
fax.: +48 32 252 4275
e-mail: agrajoszek@sum.edu.pl

Grażyna Rzepecka, starszy technik
 

STARSZY TECHNIK

Grażyna Rzepecka
tel. +48 32 208 8695, +48 32 252 4382
fax.: +48 32 252 4275
e-mail: grzepecka@sum.edu.pl

Agata Homan, starszy magazynier
Agata

STARSZY MAGAZYNIER

Agata Homan
tel. +48 32 208 8592, +48 32 252 4382
fax.: +48 32 252 4275
e-mail: ahoman@sum.edu.pl

lek. wet. Leszek Dziubdziela, lekarz weterynarii
male icon

LEKARZ WETERYNARII

lek. wet. Leszek Dziubdziela
tel. +48 32 208 8688
fax.: +48 32 252 4275
e-mail: ldziubdziela@sum.edu.pl

Pozostali pracownicy jednostki:

  • Jolanta Kolańczyk, starszy technik
  • Grażyna Pęcek, starszy technik
  • Rafał Gruszka, konserwator
  • Andrzej Pifko, konserwator
  • Eugeniusz Pęcek, pracownik gospodarczy
  • Regina Szafran, pracownik gospodarczy
  • Małgorzata Wijas, pracownik gospodarczy
  • Janusz Wijas, pracownik gospodarczy
  • Adam Oziębło, pracownik gospodarczy

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

iso

 

biotechnologia

5thISoBMbottoma

zbiorkanaburka