• baner beh PTBUN 1920px
  • baner Neuro 19 2
test

3 miejsce STN w rankingu Uczelnianym

Anna Sługocka. Opublikowano w Wiadomości

Studenckie Koło Naukowe działające przy Centrum Medycyny Doświadczalnej zostało sklasyfikowane na 3 miejscu w rankingu Studenckich Kół Naukowych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Nasz STN zdobył pierwsze miejsce spośród 51 kół Wydziału Lekarskiego w Katowicach oraz 3 miejsce w rankingu zbiorczym spośród 175 Kół ŚUM. 

Studentom gratulujemy. 

STN 3 miejsce

II Ogólnopolska Konferencja Studentów i Młodych Naukowców "Psych-On"

Anna Sługocka. Opublikowano w Wiadomości

Studenckie Koło Naukowe Psychologii Klinicznej i Neuropsychologii, działające przy Instytucie Psychologii Uniwersytetu Łódzkiego, ma przyjemność zaprosić na II Ogólnopolską Konferencję Studentów i Młodych Naukowców "Psych-On", która odbędzie się w dniach 9-10 grudnia 2017 roku w Łodzi.

„Psych-On” ma być miejscem, gdzie pasjonaci szeroko pojętej psychologii klinicznej i neuropsychologii mogliby zaprezentować swoją pracę, a także zapoznać się z najnowszymi wynikami badań innych studentów i doktorantów. Celem konferencji jest też integracja środowisk akademickich z różnych miast, która, mamy nadzieję, zaowocuje współpracą naukową i nie tylko.

W tym roku rozłożyliśmy program konferencji na dwa dni, wzbogacając go o sesję plakatową oraz dwie sesje anglojęzyczne.


psych on

Koszt uczestnictwa biernego w konferencji wynosi 20 zł, uczestnicy czynni są zwolnieni z opłat.

Instrukcja postępowania w sprawach uzyskanych zgód - informacja Krajowej Komisji Etycznej ds. Doświadczeń na Zwierzętach

Anna Sługocka. Opublikowano w Wiadomości

Mając na uwadze art. 78 ust. 1 i art. 79 ust. 2 ustawy z dnia 15 stycznia 2015 r. o ochronie zwierząt wykorzystywanych do celów naukowych lub edukacyjnych (Dz. U. z 2015., poz. 266 z późn. zm.) przesyłamy pismo Krajowej Komisji Etycznej ds. Doświadczeń na Zwierzętach z dnia 31.05. 2017 r. zawierające instrukcję postępowania w sprawach uzyskanych zgód, wydanych przez właściwe Lokalne Komisje Etyczne ds. Doświadczeń na Zwierzętach, do postępowań wszczętych przed dniem wejścia w życie w/w ustawy, które wygasają z mocy prawa z dniem 31.12.2017 r."

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o bezpośredni kontakt z Centrum Medycyny Doświadczalnej.

pismo

 

Dr hab. Jarosław Jerzy Barski wybrany wiceprezesem PTBUN

Anna Sługocka. Opublikowano w Wiadomości

W dniach 26-31 sierpnia 2017 r. na Uniwersytecie Warszawskim odbył się 13 kongres Polskiego Towarzystwa Badań Układu Nerwowego. W trakcie konferencji Kierownik CMD dr hab. Jarosław Jerzy Barski został wybrany wiceprezesem Towarzystwa. Gratulujemy wyróżnienia a poniżej zamieszczamy plakat zaprezentowany w czasie zjazdu.

plakat barski cmd badania

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

iso

 

biotechnologia

5thISoBMbottoma

zbiorkanaburka