• baner beh PTBUN 1920px
  • baner Neuro 19 2
test

Workshop on anesthesia equipment, presentation of euthanasia system, metabolic cages” – AnimaLab. Warszaty dotycznące anastezji oraz eutanazji małych zwierząt laboratoryjnych.

Anna Sługocka. Opublikowano w Nauka

W dniu 17.01.2013 na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego odbyły się warsztaty dotyczące anestezji oraz eutanazji zwierząt laboratoryjnych zorganizowane przez firmę AnimaLab. W trakcie warsztatów zostały zaprezentowane różne możliwości anestezji zwierząt laboratoryjnych. Ponadto każdy uczestnik szkolenia mógł zapoznać się z demonstracyjnym systemem do anestezji firmy UNO BV (Holandia). W kolejnej części warsztatów, Marius de Graaf przedstawiciel firmy UNO BV zaprezentował urządzenie do eutanazji zwierząt laboratoryjnych, które pozwala na eutanazję małych zwierząt w ich klatkach bytowych. Na zakończenie szkolenia przedstawiono konwencjonalne klatki do hodowli zwierząt oraz automatyczne klatki metaboliczne firmy TSE Systems GmbH (Niemcy).

anesthesia equipment

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker